Egzoz Dünyasına hoşgeldiniz!...
 
Performans egzoz ve ekipmanlarında ABD'nin lider kuruluşu BORLA Performance Ind., lüx spor otomobil segmentinin vazgeçilmez markası TUBISTYLE Italy ve Avrupa'nın lider kruluşu DEVIL S.A.S Türkiye temsilciliği web sitesindesiniz.
 
BORLA Performance Industries ; egzoz sistemleri tasarımı ve üretimi konusunda ABD pazarının lider kuruluşudur.Kendi markası olan BORLA EXHAUST ile üretime başlamadan önce uzun bir dönem Rolls-Royce ve Ferrari markalarına fabrikasyon egzoz ekipmanları üretmiş ve uygulamıştır.
 
TUBISTYLE Italy, Ferrari, Lamborghini, Maserati gibi süper sport otomobillerin en çok aranılan egzoz markasıdır. Titanyum hammaddeden üretilen ve eşsiz bir sese sahip olan egzoz sistemleri üretmektedir.
 
DEVIL S.A.S ; özellikle Avrupa otomobiller üzerine uzmanlaşmış ve ülkemizde yoğun talep gören Avrupa'nın en prestijli markasıdır.Fransa'da üretilmekte olan Devil egzozları ; Opel , Volkswagen , Audi , Seat , Peugeot , Citroen , Renault , Mini , Honda , Alfa Romeo ve daha bir çok marka için birebir uyumlu egzoz kitleri üretmektedir.
 
Müşterilerine dünya standartlarının üzerinde bir kaliteyle hizmet vermeyi amaç edinmiş olan BORLA, TUBI ve DEVIL , ar-ge çalışmalarına yüksek bütçeler ayırarak her geçen gün daha da mükemmele ulaşmak arzusundadır.
 
BORLA Performance Industries olarak dünya çapında 'EN İYİ YENİLER' ödülünü alan firma , yirmi altı seneyi aşkın süredir ürettiği ürünlerle de , ABD' nin en prestijli garanti ve kalite belgesi olan QS9000 sertifikasını almaya hak kazanmıştır.
 
DEVİL S.A.S olarak Avrupa otomobiller için üretilmiş olan bütün performans egzozları BOLT-ON (birebir uyumlu) olarak satışa sunulmaktadır.Montaj esnasında hiç bir extra işlem gerektirmeden , otomobillerin orjinal egzoz projelerine sağdık kalarak hazırlanmış kitler artık aracınızın orjinalliğini bozmayacak ve zahmetsiz uygulama olanağı sağlayacaktır.
 
Performans egzozları denilince Amerika'da ilk akla gelen marka olan BORLA Nascar resmi sponsorları arasında yer almaktadır.Maximum performansı hedefleyenler için kurulmuş olan XR-1 RACING departmanı ürünleri ; günlük olarak kullanılan tüm otomobil ve arazi araçlarında %7-%10 arasında performans artışı sağlamaktadır.
 
BORLA markasını diğer markalardan ayıran en önemli özellik kuşkusuz BOLT-ON kit üretmesidir.Bolt-on kit , bütün marka ve modeller için ayrı ayrı , özel olarak üretilmiş ekipmanların; araçlarınızın orjinalliğini bozmadan uygulanabilmesi anlamına gelir.Yani BORLA da üretilen bütün ürünler sadece size özeldir... Özellikle Türk otomobil severleri yakından ilgilendiren DIESEL PERFORMANS egzozları ve ekipmanları , Dünya pazarı ile aynı anda Türk kullanıcılarla buluştu.Sadece AKAYLAR GROUP tarafından ithal edilen diesel performans egzozları artık bütün marka ve modeller için stoklarımızda mevcut bulunmaktadır .Türk otomobil severlere gururla duyrulur...
 
Kaliteyi uygun fiyatlarla TÜRK otomobil severlere sunmayı amaçlayan PAMOSA A.Ş , BORLA TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖR'ü olarak sektöre ilk adımını atmış, DEVIL S.A.S TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖR'ü olarakta atılımlarına devam etmiş, TUBI kalitesini de bünyesine almıştır.AKAYLAR GROUP ilerleyen dönemlerde birçok markanın ülkemizde kullanılabilir hale gelmesi için çalışmalarına devam etmektedir.Artık sipariş vereceğiniz ürünler anında elinizde olacak ve yüksek stok kapasitesiyle çalışan PAMOSA A.Ş yenilikleri TÜRKİYE'ye taşımaya devam edecektir.
 
Şu an ziyaret etmekte olduğunuz internet sitemizden online sipariş verebilir ya da satış temsilcilerimizle görüşerek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.Eğer sizde bizim gibi bu markaların tutkunuysanız ve otomobilinizin dile gelip istediklerini özgürce haykırmasını istiyorsanız BORLA,TUBI ve DEVIL ürünleriyle tanışmanızı tavsiye ederiz....

a

MSN Destek